Garanti Şartları

LaXXoBoya.com’ dan alacağınız tüm ürünler orjinaldir ve fatura karşılığı sizlere teslim edilmektedir.  Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Sitemizde satılan ürünler için adınıza kesilen faturaları ile birlikte ürünlerin kurumsal Çağrı Merkezlerini arayıp  ücretsiz olarak yardım talep edebilirsiniz.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal yapısının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

LÜTFEN DİKKAT

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma kuryesi önünde açıp kontrol ediniz. Ürün teslim edildikten sonra kargo firması, görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edildiğinden, kargo firması ile tutanak düzenleyerek ürünü teslim almayınız.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 212 603 22 93 numaralı  hattımıza veya info@laxxoboya.com e-posta adresine iletiniz. Ürünü neden iade etmek istediğinizi belirten kısa bir açıklama, ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olacaktır.