HAKKIMIZDA : Kurumsal

Şirketimiz  Molimpeks Boya ve Yapı Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. Kısaca “MOLİMPEKS” 1998 tarihinde İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başladı.

40 yılı aşkın tecrübesi ve piyasa bilgisi ile Boya ve Yapı Kimyasalları konusunda KALİTE ve GÜVEN çizgisinde ilerleyen firmamız 2000 yılında uluslararası piyasalara açılarak aynı sektördeki Global markaların Türkiye distribütörlüklerini aldı. Alanında uzman kadrosu ile gerek yurtiçi gerek yurtışı pazarlarda boya ve yapı kimyasalları konusunda büyüme politikasını sürdürmektedir.

LAXXO BOYA:

 • Ahşap ve Metal boya sistemlerine yönelik ürünler
 • Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı
 • Modern ve ileti teknoloji üretim tesislerinde AR-GE odaklı üretim yaklaşımı
 • Sürdürülebilir tedarikçi stratejisi
 • Müşteri memnuniyeti esaslı sipariş yönetimi
 • Satış öncesi ve satış sonrası 7/24 destek

Müşterilerimize standart ürünlerin yanında özelleştirilmiş ürünlerimizi de sunaktayız. Tüm faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası mevzuaatlara uyumluluk esastır.

Misyonumuz

Boya ve yardımcı maddeler konusundaki ihtiyaçlarınız için kişi ve kuruluşlara özel ve en uygun çözümleri üretmek ana prensibimizdir.​

Vizyonumuz

Yerli ve ithal ürünler yelpazesiyle beklentilerinizi aşan, kalite ve fiyat dengesiyle fark yaratarak tutarlı bir hizmet politikası izlemek ticari varlığımızın en büyük amacıdır.​

 

Hizmetler

 • İnşaat, Ahşap (Mobilya, Dekorasyon vb.) ve diğer sektörlerde kullanılan boya ve kimyasalların yerli ve ithal ürün olarak toptan temini ve pazarlaması.

 • Başta boya sanayii olmak üzere muhtelif sektörlere ait yurt dışı firmaların temsilcilik veya ilişki yönetimini yapmak.

 • Satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.

 • Özel projelere özel ürünlerle özel çözümler sunmak.

​Molimpeks neden farklı?

 • Molimpeks özellikle mobilya ve sanayi boyaları, poliesterler ve tinerler başta olmak üzere üretici, satıcı ve ithalatçı olarak sektördeki 40 yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerini sizlerle paylaşmaktadır.

 • Ayrıca Molimpeksin hizmet anlayışı satış öncesi başlayan, satışla bütünleşen ve satış sonrası devam eden bir bütündür.

 • Molimpeks her zaman müşteri odaklı ve müşteri haklarını savunan bir politika izlemektedir.

 • A’dan Z’ye ticari değerler ve ticari prensipler üzerine hareket eden Molimpeks çalışma hayatı boyunca üzerine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmiştir.

KARGO DAHİL GÖNDERİM

Sizlere kolaylık olsun diye bir çok üründe ücretsiz gönderim sağlarken, tüm ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları ile en uygun fiyattan kapınızıa kadar gönderilmektedir.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Mağazamızda ürünleri internetteki en uygun fiyatlarıyla direkt üretici veya tedarikçiden size ulaştırılır ayrıca depolama ve komisyon masrafları oluşmaz.

Orjinal ve Sertifikalı Ürünler

Mağazamızda sunduğumuz tüm ürünler, orjinal, lisanslı ve gerekli tüm sertifikalara sahip ulusal ve uluslararası sistemlerde kayıtlı ürünlerdir.

ANA SATIŞ ÜRÜNLERİMİZ

AHŞAP BOYALARI

Su Bazlı Ürünler, Akrilik Ürünler, Poliüretan Ürünler, UV Ürünler, Selülozik Ürünler, Polyester Ürünler, Parke ve Yat Vernikler, Ahşap Renklendiriciler, Yağlar, Tinerler, Tintmaster, Dış Cephe Ürünleri

METAL BOYALARI

Sentetik Ürünler, Akrilik Ürünler, Poliüretan Ürünler, Endüstriyel Ürünler, Epoksi Ürünler, Fırın Kurumalı Ürünler, Selülozik Ürünler, Özel Amaçlı Ürünler, Tinerler

DUVAR ve HOBİ BOYALARI

İç Cephe Boyaları, Dış Cephe Boyaları, Tavan Boyaları, Hobi Boyaları (Silinebilir boya, sprey boya, vernik renklendirici, pasta boya)

İLETİŞİM