Tedarik ve Sevk İşlemleri

LaXXoBoya.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, ödemenizin onaylanmasına müteakip tedarik, sevk ve teslimat işlemleri başlamaktadır.

Şu anda Türkiye’deki uygun teslimat adreslerine Standart Teslimat hizmeti sunuyoruz.

Stokta bulunan ürünler için günlük sevkiyat planı kapsamında, stok durumuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde (havale/eft siparişlerinde ödeme onayından sonra) kargoya verilir.

Resmi ve idari tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

Öncelikli hedefimiz, siparişlerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde kargoya teslim edilmesidir. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve üretim yerine göre farklılık gösterebilir. Tedarik süresi, malın/ürünün üretimiyle de alakalı olup 7 iş gününü bulabilir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri temsilcimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Kargo Müşteri Teslim Süreleri

Varış Yeri Standart Teslimat Ekspres Teslimat Aynı Gün Teslimat
İstanbul 2-3 İş Günü 1 İş Günü Henüz Yok
Ankara, Bursa, İzmir 2-3 İş Günü Henüz Yok Henüz Yok
Diğer Şehirler 3-5 İş Günü Henüz Yok Henüz Yok
Şehir Merkezi Dışı 3-7 İş Günü

 

* Siparişinizi vermeden önce, alışverişi tamamlama aşamasında adresinizin Ekspres Teslimat için uygun olup olmadığını kontrol ediniz.

** Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneği şimdilik aktif olmamakla birlite sipariş adedine göre ilerleye  zamanlarda yeniden planlanacaktır.

Bazı durumlarda çoklu ssiparişleriniz tek bir palette birleştirebiliriz.

Aksi belirtilmedikçe kargo ücretleri, sipariş edilen ürünlerin değerinden veya adedinden bağımsız olarak hesaplanır ve sipariş oluşturulduğunda veya gönderime hazır hale gelmeden önce sizlere mutlaka bilgilendirme yapılacaktır.